Foto NK Kutjevo

Odigrani su susreti sedmog kola regionalne lige mladeži kod juniora i kadeta, a u njemu su županijski derbi igrali Pleterničani i Požežani. Domaćin je u Požegi bio uspješniji u oba meča. Kod juniora je bilo puno zanimljivije nego kod kadeta, a strijelci su bili za Slavoniju Kovre Karlo 25′, Janković Tvrtko 40′, 41′ i Prološčić Filip 83′ dok su za goste zabijali Štetić Valentin 22′ i Novak Ante 89′. Kod kadeta je premoć bila prevelika gosti bez pogotka domaći jako raspoloženi, naročito Zeba koji je poentirao čak 6 puta – Zeba Ante 2′, 21′, 32′, 41′, 62′, 76′, Matoš Lovro 9′, 33′, 39′, Romić Luka 13′, 78′, 83′, Barišić Petar 58′. Juniori Kutjeva nisu igrali dok su kadeti remizirali s Cibalijom 1:1 pri čemu je jedini strijelac za Kutjevčane bio Matej Maljur 50′.

 

Juniori

Kolo Datum/vrijeme Mjesto Utakmica Rezultat
7 07.10.2023 11:00 Osijek NK Elektra – NK Zrinski Osječko 1664 1:3
7 08.10.2023 11:00 Đakovo HNK Đakovo Croatia – NK Marsonia 3:1
07.10.2023 10:45 Osijek NŠM NK Grafičar Vodovod – NK Graničar Županja 4:0
7 07.10.2023 11:00 Vinkovci NK Dilj (V) – NK Sloga Nova Gradiška 0:2
7 08.10.2023 11:00 Belišće NK Belišće – NK NAŠK 11:1
7 05.10.2023 20:00 Požega NK Slavonija Požega – NK Slavija Pleternica 4:2

 

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1 HNK Đakovo Croatia 6 6 0 0 22 3 +19 18
2 NŠM NK Grafičar Vodovod 6 5 1 0 37 2 +35 16
3 NK Zrinski Osječko 1664 5 4 1 0 11 3 +8 13
4 NK Slavonija Požega 4 4 0 0 20 4 +16 12
5 NK Sloga Nova Gradiška 7 3 1 3 12 10 +2 10
6 HNK Vukovar 1991 5 3 0 2 18 7 +11 9
7 NK Elektra 6 3 0 3 17 14 +3 9
8 NK Kutjevo 5 3 0 2 14 11 +3 9
9 NK Belišće 6 3 0 3 19 21 -2 9
10 NK Marsonia 5 2 1 2 11 10 +1 7
11 NK Dilj (V) 6 1 0 5 9 21 -12 3
12 NK Slavija Pleternica 7 1 0 6 7 31 -24 3
13 NK Graničar Županja 5 0 0 5 2 15 -13 0
14 NK NAŠK 7 0 0 7 5 52 -47 0

Lista strijelaca:

8
Lozić Dražen (NŠM NK Grafičar Vodovod)
Matković Juraj (NŠM NK Grafičar Vodovod)
7
Ivić David (HNK Đakovo Croatia)
Jerbić Jan (2 KU) (NK Belišće)
Pajić Mateo (NŠM NK Grafičar Vodovod)
6
Đuričić Diter (HNK Vukovar 1991)
Ognjenović Kristijan (1 KU) (NK Elektra)
5
Janković Tvrtko (NK Slavonija Požega)
4
Brkić Kristijan (NK Marsonia)
Fahr Luka (NK Slavonija Požega)
Petrović Noa (NŠM NK Grafičar Vodovod)
Romić Benedikt (NK Slavonija Požega)
3
Đurković Noel (HNK Vukovar 1991)
Frajtag Roko (NK Belišće)
Hrvat Toni (NŠM NK Grafičar Vodovod)
Kedačić Lovro (HNK Đakovo Croatia)
Kovač Luka (2 KU) (HNK Đakovo Croatia)
Kovre Karlo (NK Slavonija Požega)
Mihić Ivan (NŠM NK Grafičar Vodovod)
Pejić Jakov (HNK Đakovo Croatia)
Pintarić Niko (NŠM NK Grafičar Vodovod)
2
Balunović Borna (1 KU) (NK Sloga Nova Gradiška)
BARIŠIĆ Kristijan (NK Zrinski Osječko 1664)
Barros De Jesus Kayque André (NK Kutjevo)…

 

Kadeti

Kolo Datum/vrijeme Mjesto Utakmica
07.10.2023 11:00 Kutjevo NK Kutjevo – HNK Cibalia 1:1
7 07.10.2023 09:00 Osijek NK Elektra – NK Zrinski Osječko 1664 2:1
7 08.10.2023 09:00 Vukovar HNK Vukovar 1991 – NK Osijek 1:7
08.10.2023 09:00 Đakovo HNK Đakovo Croatia – NK Marsonia 2:4
07.10.2023 09:00 Osijek NŠM NK Grafičar Vodovod – NK Graničar Županja 2:0
7 07.10.2023 09:00 Vinkovci NK Dilj (V) – NK Sloga Nova Gradiška 3:0
05.10.2023 18:00 Požega NK Slavonija Požega – NK Slavija Pleternica 13:0
7 08.10.2023 09:00 Belišće NK Belišće – NK NAŠK 2:0

 

Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod
1 NK Osijek 7 6 1 0 30 4 +26 19
2 NK Elektra 7 5 1 1 22 6 +16 16
3 NŠM NK Grafičar Vodovod 6 5 0 1 15 9 +6 15
4 HNK Đakovo Croatia 6 4 1 1 29 9 +20 13
5 HNK Cibalia 6 4 1 1 18 9 +9 13
6 NK Slavonija Požega 4 4 0 0 30 4 +26 12
7 NK Marsonia 7 4 0 3 26 11 +15 12
8 HNK Vukovar 1991 6 4 0 2 16 13 +3 12
9 NK Dilj (V) 7 3 0 4 17 16 +1 9
10 NK Graničar Županja 6 3 0 3 10 12 -2 9
11 NK Belišće 7 2 1 4 9 22 -13 7
12 NK Sloga Nova Gradiška 7 2 0 5 8 18 -10 6
13 NK Slavija Pleternica 7 1 1 5 10 45 -35 4
14 NK Kutjevo 7 0 3 4 11 22 -11 3
15 NK Zrinski Osječko 1664 7 0 1 6 7 32 -25 1
16 NK NAŠK 7 0 0 7 7 33 -26

 

Lista strijelaca:

9
Vragolović Tin (NK Osijek)
Zeba Ante (NK Slavonija Požega)
8
Matoš Lovro (NK Slavonija Požega)
6
Ježić Jona (NK Osijek)
Josipović Matej (1 KU) (HNK Vukovar 1991)
Mitrović Ivan (NK Marsonia)
Požega Borna (NK Elektra)
Sadiković Dino (1 KU) (NK Graničar Županja)
5
Meštrović Luka (1 KU) (HNK Cibalia)
Romić Luka (NK Slavonija Požega)
4
Belić Ivan (1 KU) (NK Dilj (V))
Ivić Roko (HNK Đakovo Croatia)
Jozić Adriano (NK Elektra)
Katić Karlo (2 KU) (NK Belišće)
Maljur Matej (NK Kutjevo)
Miletić Mihael (NK Kutjevo)
Rakušić Josip (HNK Đakovo Croatia)
Rogulić Filip (NŠM NK Grafičar Vodovod)
Šošić Leon (NK Marsonia)
Sporiš Gabrijel (NŠM NK Grafičar Vodovod)
Vidović Ivan (NK Slavija Pleternica)
Žambok Jona (1 KU) (NK Marsonia)
3
Blažević Vito (2 KU) (HNK Đakovo Croatia)
Brdar Marko (1 KU) (NK Dilj (V))
Čačić Noa (1 KU) (NK Slavija Pleternica)…