Prva utakmica trećeg kola Druge županijske nogometne lige Požeško – slavonske odigrala se u Prekopakri, gdje je gostovao NK BSK iz Biškupaca; ostale utakmice igraju se sutra s početkom u 16:45.

NK SLAVONIJA – NK BSK 3:0

Jedina subotnja utakmica ovog kola Druge lige dala je naslutiti da nas čeka zanimljiv dvoboj, jer su zapisnici i jednog i drugog suparnika bili prilično popunjeni. Iako u prvom dijelu nismo vidjeli pogotke, nije nedostajalo dobre igre i natjecateljskog duha – no ono zbog čega se igra nogomet; događalo se u drugom dijelu ove zanimljive utakmice. Nagovještaj “deja vu” efekta učinio je Domagoj Ajman u 55. minuti, a onda je zaiskrilo između gostujuće klupe i prvog pomoćnog suca – no rezultat je stajao 1:0. Gosti se nisu ni snašli, a već sedam minuta kasnije bilo je 2:0 jer je poentirao Ivan Jurišić i “utabao staze” za prvi trobod svoje ekipe. Petnaest minuta prije kraja utakmice – Nemanja Sudar postiže treći domaći pogodak i postavlja konačan rezultat te time lansira svoju ekipu na šesto mjesto prvenstvene tablice; makar na 24 sata!